Custom Fixie

  • Frame
  • Pedalen
  • Crankstel
  • Ketting
  • Stuur
  • Vork
  • Stuurpen
  • Voorwiel
  • Zadel
  • Achterwiel
  • Voorband
  • Achterband
  • Zadelpen
  • Freins
  • settingsAutres pièces 89,00 €
  • close
    Cinelli Vigorelli 2022 frameset + vork kit-cadre-cinelli-vigorelli-2022
    Cinelli Vigorelli 2022 frameset + vork remove_red_eye € 899,00
    Cinelli - Tutto Plus - Frameset kit-cadre-cinelli-tutto-plus
    Cinelli - Tutto Plus - Frameset remove_red_eye € 659,00
    EXS - Aluminium Fixie / Singlespeed Bike Frame cadre-velo-fixie-singlespeed-exs-aluminium
    EXS - Aluminium Fixie / Singlespeed Bike Frame remove_red_eye € 301,49
    CINELLI Supercorsa Pista Frameset kit-cadre-cinelli-supercorsa-pista
    CINELLI Supercorsa Pista Frameset remove_red_eye € 2.090,00
    CINELLI VIGORELLI SHARK frame set kit-cadre-cinelli-vigorelli-shark
    CINELLI VIGORELLI SHARK frame set remove_red_eye € 849,00
    IZUMI Piste JET BLACK 1/2''x1/8'' chaine-fixie-izumi-jet-black
    IZUMI Piste JET BLACK 1/2''x1/8'' remove_red_eye € 30,24
    • Zilver zwart
    • Zwart goud
    IZUMI Standard Track Ketting chaine-fixie-izumi-standard
    IZUMI Standard Track Ketting remove_red_eye € 16,12
    Fixie YBN ketting chaine-fixie-ybn-couleur
    Fixie YBN ketting remove_red_eye € 14,11
    Miche Catena Pista Track ketting chaine-fixie-miche-catena-pista-track
    Miche Catena Pista Track ketting remove_red_eye € 16,99
    Fixie DID ketting chaine-fixie-did-track
    Fixie DID ketting remove_red_eye € 18,99
    FIxie DID racing Pro NJS ketting chaine-fixie-did-racing-pro-njs
    FIxie DID racing Pro NJS ketting remove_red_eye € 58,99
    BLB aluminium vork fourche-blb-aluminium
    BLB aluminium vork remove_red_eye € 83,68
    Aventon Carbon vork fourche-aventon-carbon-lite
    Aventon Carbon vork remove_red_eye € 138,99
    Fourche COLUMBUS AIR TUSK 1.1/8" fourche-columbus-air-tusk
    Fourche COLUMBUS AIR TUSK 1.1/8" remove_red_eye € 148,99
    BLB Road Rat Riser stuur cintre-blb-roadrat-riser
    BLB Road Rat Riser stuur remove_red_eye € 29,23
    BLB Bull Horn stuur cintre-blb-bullhorn
    BLB Bull Horn stuur remove_red_eye € 28,22
    BLB Eastwood stuur cintre-blb-eastwood
    BLB Eastwood stuur remove_red_eye € 32,99
    BLB Track Drop stuur cintre-blb-track-drop
    BLB Track Drop stuur remove_red_eye € 27,21
    BLB Straight stuur cintre-blb-straight-bar
    BLB Straight stuur remove_red_eye € 24,99
    BLB Mini Me stuur cintre-blb-mini-me
    BLB Mini Me stuur remove_red_eye € 34,27
    Cinelli Pepper stuur cintre-cinelli-pepper
    Cinelli Pepper stuur remove_red_eye € 39,00
    Cinelli Pista ALU stuur cintre-cinelli-pista-alu
    Cinelli Pista ALU stuur remove_red_eye € 65,53
    Cinelli LOLA Bullhorn cintre-cinelli-lola
    Cinelli LOLA Bullhorn remove_red_eye € 54,90
    BLB Pursuit stuur cintre-blb-pursuit
    BLB Pursuit stuur remove_red_eye € 42,99
    BLB Aerobar stuur cintre-blb-aerobar
    BLB Aerobar stuur remove_red_eye € 28,73
    Guidon DEDA CRONONERO LOW RIDER TT cintre-deda-crononero-low-rider-tt
    Guidon DEDA CRONONERO LOW RIDER TT remove_red_eye € 54,90
    BLB Classic City pedalen pedales-blb-classic-city
    BLB Classic City pedalen remove_red_eye € 39,99
    BLB fixie T-REX pedalen pedales-blb-t-rex
    BLB fixie T-REX pedalen remove_red_eye € 19,99
    BLB Track pedalen pedales-blb-track
    BLB Track pedalen remove_red_eye € 51,99
    Fyxation Gates pedalen pedales-fyxation-gates
    Fyxation Gates pedalen remove_red_eye € 20,99
    BLB Flatliner ROAR pedalen pedales-blb-flatliner-roar
    BLB Flatliner ROAR pedalen remove_red_eye € 34,27
    MOTO Urban Flatpedal "Reflex" pedales-moto-reflex
    MOTO Urban Flatpedal "Reflex" remove_red_eye € 49,90
    SHIMANO SPD MP-520 pedalen pedales-automatiques-shimano-spd-mp-520
    SHIMANO SPD MP-520 pedalen remove_red_eye € 36,99
    Wahoo ZERO Pedal System pedales-speedplay-wahoo-zero
    Wahoo ZERO Pedal System remove_red_eye € 219,90
    Wahoo Standard Tension Cleat cales-de-velo-de-route-wahoo-speedplay-standard
    Wahoo Standard Tension Cleat remove_red_eye € 54,90
    BLB Freestyle pedalen pedales-blb-freestyle
    BLB Freestyle pedalen remove_red_eye € 24,99
    BLB Pista Vera crankset pedalier-blb-pista-vera
    BLB Pista Vera crankset remove_red_eye € 80,66
    MICHE PISTARD 2.0 BLACK crankset pedalier-fixie-miche-pistard-20-noir
    MICHE PISTARD 2.0 BLACK crankset remove_red_eye € 189,90
    SUGINO PISTA crankset pedalier-fixie-sugino-pista
    SUGINO PISTA crankset remove_red_eye € 79,99
    BLB TRACK crankset pedalier-fixie-blb-track
    BLB TRACK crankset remove_red_eye € 90,74
    BLB NOTORIOUS crankset pedalier-fixie-blb-notorious-track
    BLB NOTORIOUS crankset remove_red_eye € 169,99
    MICHE PISTARD AIR crankset pedalier-fixie-miche-pistard-air
    MICHE PISTARD AIR crankset remove_red_eye € 211,65
    BLB SUPER PISTA crankset pedalier-blb-super-pista
    BLB SUPER PISTA crankset remove_red_eye € 99,99
    MICHE PRIMATO ADVANCED crankset pedalier-fixie-miche-primato-advanced-argent
    MICHE PRIMATO ADVANCED crankset remove_red_eye € 179,90
    MICHE PISTARD 2.0 crankset pedalier-fixie-miche-pistard-20-argent
    MICHE PISTARD 2.0 crankset remove_red_eye € 189,90
    MICHE PRIMATO ADVANCED LIMITED crankset pedalier-fixie-miche-primato-advanced-noir
    MICHE PRIMATO ADVANCED LIMITED crankset remove_red_eye € 179,00
    Pneu BLB BLACK MAMBA pneu-blb-black-mamba-tringle-rigide
    Pneu BLB BLACK MAMBA remove_red_eye € 29,23
    Continental Grand Prix 4 seasons band pneu-continental-grand-prix-4-season
    Continental Grand Prix 4 seasons band remove_red_eye € 55,36
    Michelin Dynamic Sport band (zwart) pneu-michelin-dynamic-sport-noir
    Michelin Dynamic Sport band (zwart) remove_red_eye € 15,11
    Michelin Dynamic Sport band (wit) pneu-michelin-dynamic-sport-blanc
    Michelin Dynamic Sport band (wit) remove_red_eye € 15,11
    Michelin Dynamic Sport band - blauw pneu-michelin-dynamic-sport-bleu
    Michelin Dynamic Sport band - blauw remove_red_eye € 15,11
    Michelin Dynamic Sport band (rood) pneu-michelin-dynamic-sport-rouge
    Michelin Dynamic Sport band (rood) remove_red_eye € 15,11
    Michelin Power All Season band pneu-michelin-power-all-season
    Michelin Power All Season band remove_red_eye € 50,41
    Pneu BLB BLACK MAMBA pneu-blb-black-mamba-tringle-rigide
    Pneu BLB BLACK MAMBA remove_red_eye € 29,23
    Continental Grand Prix 4 seasons band pneu-continental-grand-prix-4-season
    Continental Grand Prix 4 seasons band remove_red_eye € 55,36
    Michelin Dynamic Sport band (zwart) pneu-michelin-dynamic-sport-noir
    Michelin Dynamic Sport band (zwart) remove_red_eye € 15,11
    Michelin Dynamic Sport band (wit) pneu-michelin-dynamic-sport-blanc
    Michelin Dynamic Sport band (wit) remove_red_eye € 15,11
    Michelin Dynamic Sport band - blauw pneu-michelin-dynamic-sport-bleu
    Michelin Dynamic Sport band - blauw remove_red_eye € 15,11
    Michelin Dynamic Sport band (rood) pneu-michelin-dynamic-sport-rouge
    Michelin Dynamic Sport band (rood) remove_red_eye € 15,11
    Michelin Power All Season band pneu-michelin-power-all-season
    Michelin Power All Season band remove_red_eye € 50,41
    BLB Ahead stuurpen potence-blb-ahead
    BLB Ahead stuurpen remove_red_eye € 33,26
    BLB LITE CNC stuurpen potence-blb-lite-cnc
    BLB LITE CNC stuurpen remove_red_eye € 54,99
    CINELLI VAI stuurpen potence-cinelli-vai
    CINELLI VAI stuurpen remove_red_eye € 29,90
    Cinelli Ant stuurpen potence-cinelli-ant
    Cinelli Ant stuurpen remove_red_eye € 32,00
    BLB Overzised Stubby stuurpen potence-blb-ahead-oversize-stubby
    BLB Overzised Stubby stuurpen remove_red_eye € 30,24
    PAUL BOXCAR potence-paul-components-boxcar
    PAUL BOXCAR remove_red_eye € 169,99
    Infiné Cycles B40 Silver wielen roues-fixie-singlespeed-beastybike-x-infine-cycles-b40-argent
    Infiné Cycles B40 Silver wielen remove_red_eye € 89,59
    Infiné Cycles B40 Black wielen roues-fixie-singlespeed-beastybike-x-infine-cycles-b40-noir
    Infiné Cycles B40 Black wielen remove_red_eye € 149,59
    BLB NOTORIOUS Z3 wiel roue-a-batons-blb-notorious-z3
    BLB NOTORIOUS Z3 wiel remove_red_eye € 1.219,83
    Infiné Cycles B40 Silver wielen roues-fixie-singlespeed-beastybike-x-infine-cycles-b40-argent
    Infiné Cycles B40 Silver wielen remove_red_eye € 89,59
    Infiné Cycles B40 Black wielen roues-fixie-singlespeed-beastybike-x-infine-cycles-b40-noir
    Infiné Cycles B40 Black wielen remove_red_eye € 149,59
    BLB Notorious Zero diskwheel roue-lenticulaire-blb-notorious-zero
    BLB Notorious Zero diskwheel remove_red_eye € 1.511,49
    Brooks B17 zadel selle-brooks-b17
    Brooks B17 zadel remove_red_eye € 131,24
    • Verouderd leer
    BLB FLY zadel selle-blb-fly
    BLB FLY zadel remove_red_eye € 22,99
    BLB RAVEN zadel selle-blb-raven
    BLB RAVEN zadel remove_red_eye € 40,32
    BLB Mosquito Racer zadel selle-blb-mosquito-ultra-race
    BLB Mosquito Racer zadel remove_red_eye € 100,82
    Cinelli Scatto Araldo zadel selle-cinelli-scatto-araldo
    Cinelli Scatto Araldo zadel remove_red_eye € 58,00
    Brooks Cambium C17 zadel selle-brooks-cambium-c17-special
    Brooks Cambium C17 zadel remove_red_eye € 130,99
    • Noir & Natural
    • Zwart / koperen frame
    BROOKS Cambium C13 zadel selle-brooks-cambium-c13
    BROOKS Cambium C13 zadel remove_red_eye € 169,99
    BLB Mosquito zadel selle-blb-mosquito-race
    BLB Mosquito zadel remove_red_eye € 89,99
    BLB Matt Black zadel selle-blb-matt-black
    BLB Matt Black zadel remove_red_eye € 40,32
    BLB Carbon Look zadel selle-blb-look-carbon
    BLB Carbon Look zadel remove_red_eye € 40,32
    Cinelli Scatto C-Het Smile zadel selle-cinelli-scatto-c-smile
    Cinelli Scatto C-Het Smile zadel remove_red_eye € 59,00
    BLB CONTOUR zadel selle-blb-contour
    BLB CONTOUR zadel remove_red_eye € 37,30
    Cinelli Scatto Cavaliere zadel selle-cinelli-scatto-cavaliere
    Cinelli Scatto Cavaliere zadel remove_red_eye € 58,00
    Cinelli Caleido zadel selle-cinelli-caleido
    Cinelli Caleido zadel remove_red_eye € 60,00
    ISM PR1.0 universeel fietszadel selle-ism-pr10-universal
    ISM PR1.0 universeel fietszadel remove_red_eye € 159,90
    ISM Adamo Island Reef Zadel selle-ism-adamo-island-reef
    ISM Adamo Island Reef Zadel remove_red_eye € 109,90
    BLB Aero Carbon zadel selle-blb-aero-carbone
    BLB Aero Carbon zadel remove_red_eye € 118,99
    BLB Aero zadel selle-blb-aero
    BLB Aero zadel remove_red_eye € 59,99
    Vélo Orange Uno SP-248 Zadelpen tige-de-selle-dajia-cycleworks1b-uno-sp-248
    Vélo Orange Uno SP-248 Zadelpen remove_red_eye € 30,24
    Cinelli Vai zadelpen tige-de-selle-cinelli-vai
    Cinelli Vai zadelpen remove_red_eye € 24,98
    BLB Track zadelpen tige-de-selle-blb-track
    BLB Track zadelpen remove_red_eye € 39,31
    Cinelli Pillar zadelpen tige-de-selle-cinelli-pillar
    Cinelli Pillar zadelpen remove_red_eye € 25,03
    BLB Aero zadelpen tige-de-selle-blb-aero
    BLB Aero zadelpen remove_red_eye € 23,18
    BLB Notorious Carbon zadelpen tige-de-selle-blb-notorious-carbone
    BLB Notorious Carbon zadelpen remove_red_eye € 110,91
    Lightskin White zadelpen lightskin-blanche
    Lightskin White zadelpen remove_red_eye € 49,90
  • Total
Contact the shop
close

Contact L'Hirondelle Paris Vaugirard [dupliqué] [dupliqué]

 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Of Reset password