Custom Fixie

  • Frame
  • Pedalen
  • Crankstel
  • Ketting
  • Stuur
  • Vork
  • Stuurpen
  • Voorwiel
  • Zadel
  • Achterwiel
  • Voorband
  • Achterband
  • Zadelpen
  • Freins
  • settingsAutres pièces 89,00 €
  • close
    Cinelli Vigorelli 2022 frameset + vork kit-cadre-cinelli-vigorelli
    Cinelli Vigorelli 2022 frameset + vork remove_red_eye € 949,99
    • Rainbow Special
    • Special White
    Darkside - Mannheim Fixie / Singlespeed Frameset kit-cadre-fixie-singlespeed-darkside-mannheim
    Darkside - Mannheim Fixie / Singlespeed Frameset remove_red_eye € 699,00
    • Inferno Red Pearl
    • Racing Green Metallic
    EXS - Aluminium Fixie / Singlespeed Bike Frame cadre-velo-fixie-singlespeed-exs-aluminium-aero
    EXS - Aluminium Fixie / Singlespeed Bike Frame remove_red_eye € 299,99
    Cinelli - Tutto Plus - Frameset kit-cadre-cinelli-tutto-plus
    Cinelli - Tutto Plus - Frameset remove_red_eye € 632,22
    CINELLI Supercorsa Pista Frameset kit-cadre-cinelli-supercorsa-pista
    CINELLI Supercorsa Pista Frameset remove_red_eye € 2.002,04
    CINELLI VIGORELLI SHARK frame set kit-cadre-cinelli-vigorelli-shark
    CINELLI VIGORELLI SHARK frame set remove_red_eye € 814,22
    IZUMI Piste JET BLACK 1/2''x1/8'' chaine-fixie-izumi-jet-black
    IZUMI Piste JET BLACK 1/2''x1/8'' remove_red_eye € 31,25
    • Zilver zwart
    • Zwart goud
    IZUMI Standard Track Ketting chaine-fixie-izumi-standard
    IZUMI Standard Track Ketting remove_red_eye € 15,99
    Fixie YBN ketting chaine-fixie-ybn-couleur
    Fixie YBN ketting remove_red_eye € 13,10
    Miche Catena Pista Track ketting chaine-fixie-miche-catena-pista-track
    Miche Catena Pista Track ketting remove_red_eye € 17,13
    Fixie DID ketting chaine-fixie-did-track
    Fixie DID ketting remove_red_eye € 20,16
    FIxie DID racing Pro NJS ketting chaine-fixie-did-racing-pro-njs
    FIxie DID racing Pro NJS ketting remove_red_eye € 56,51
    BLB aluminium vork fourche-blb-aluminium
    BLB aluminium vork remove_red_eye € 82,99
    BLB AF01 carbon vork fourche-blb-af01
    BLB AF01 carbon vork remove_red_eye € 221,82
    Aventon Carbon vork fourche-aventon-carbon-lite
    Aventon Carbon vork remove_red_eye € 138,99
    Fourche COLUMBUS AIR TUSK 1.1/8" fourche-columbus-air-tusk
    Fourche COLUMBUS AIR TUSK 1.1/8" remove_red_eye € 148,99
    BLB Bullhorn stuur cintre-blb-bullhorn
    BLB Bullhorn stuur remove_red_eye € 27,99
    BLB Road Rat Riser stuur cintre-blb-roadrat-riser
    BLB Road Rat Riser stuur remove_red_eye € 30,24
    BLB Eastwood stuur cintre-blb-eastwood
    BLB Eastwood stuur remove_red_eye € 32,99
    BLB Mini Me stuur cintre-blb-mini-me
    BLB Mini Me stuur remove_red_eye € 34,99
    Cinelli Pepper stuur cintre-cinelli-pepper
    Cinelli Pepper stuur remove_red_eye € 38,99
    BLB Track Drop stuur cintre-blb-track-drop
    BLB Track Drop stuur remove_red_eye € 25,20
    BLB Straight stuur cintre-blb-straight-bar
    BLB Straight stuur remove_red_eye € 24,99
    Cinelli LOLA Bullhorn cintre-cinelli-lola
    Cinelli LOLA Bullhorn remove_red_eye € 54,99
    BLB Pursuit stuur cintre-blb-pursuit
    BLB Pursuit stuur remove_red_eye € 42,99
    Darkside - 400 Aero Drop Bar cintre-drop-darkside-400-aero
    Darkside - 400 Aero Drop Bar remove_red_eye € 169,00
    NITTO B125 Steel Kromstuur cintre-nitto-drop-b125-acier-njs
    NITTO B125 Steel Kromstuur remove_red_eye € 89,99
    BLB Aerobar stuur cintre-blb-aerobar
    BLB Aerobar stuur remove_red_eye € 28,99
    Deda Crononero Low Rider TT stuur cintre-deda-crononero-low-rider-tt
    Deda Crononero Low Rider TT stuur remove_red_eye € 54,90
    Cinelli Pista ALU stuur cintre-cinelli-pista-alu
    Cinelli Pista ALU stuur remove_red_eye € 65,99
    Deda Streettissimo stuur cintre-deda-streetissimo
    Deda Streettissimo stuur remove_red_eye € 39,99
    Darkside - 750 Flar Bar cintre-flat-darkside-750
    Darkside - 750 Flar Bar remove_red_eye € 139,00
    Fyxation Gates pedalen pedales-fyxation-gates
    Fyxation Gates pedalen remove_red_eye € 20,99
    BLB Track pedalen pedales-blb-track
    BLB Track pedalen remove_red_eye € 51,99
    BLB Flatliner ROAR pedalen pedales-blb-flatliner-roar
    BLB Flatliner ROAR pedalen remove_red_eye € 34,99
    BLB fixie T-REX pedalen pedales-blb-t-rex
    BLB fixie T-REX pedalen remove_red_eye € 19,99
    MOTO Urban Flatpedal "Reflex" pedales-moto-reflex
    MOTO Urban Flatpedal "Reflex" remove_red_eye € 49,99
    BLB Classic City pedalen pedales-blb-classic-city
    BLB Classic City pedalen remove_red_eye € 39,99
    SHIMANO SPD MP-520 pedalen pedales-automatiques-shimano-spd-mp-520
    SHIMANO SPD MP-520 pedalen remove_red_eye € 36,99
    Wahoo ZERO Pedal System pedales-speedplay-wahoo-zero
    Wahoo ZERO Pedal System remove_red_eye € 219,99
    Wahoo Standard Tension Cleat cales-de-velo-de-route-wahoo-speedplay-standard
    Wahoo Standard Tension Cleat remove_red_eye € 54,99
    BLB Freestyle pedalen pedales-blb-freestyle
    BLB Freestyle pedalen remove_red_eye € 24,99
    SUGINO PISTA crankset pedalier-fixie-sugino-pista
    SUGINO PISTA crankset remove_red_eye € 79,99
    MICHE PISTARD AIR crankset pedalier-fixie-miche-pistard-air
    MICHE PISTARD AIR crankset remove_red_eye € 272,24
    BLB TRACK crankset pedalier-fixie-blb-track
    BLB TRACK crankset remove_red_eye € 89,99
    BLB Pista Vera crankset pedalier-blb-pista-vera
    BLB Pista Vera crankset remove_red_eye € 81,07
    BLB SUPER PISTA crankset pedalier-blb-super-pista
    BLB SUPER PISTA crankset remove_red_eye € 99,99
    BLB NOTORIOUS crankset pedalier-fixie-blb-notorious-track
    BLB NOTORIOUS crankset remove_red_eye € 169,99
    MICHE PRIMATO ADVANCED LIMITED crankset pedalier-fixie-miche-primato-advanced-noir
    MICHE PRIMATO ADVANCED LIMITED crankset remove_red_eye € 179,99
    MICHE PISTARD 2.0 BLACK crankset pedalier-fixie-miche-pistard-20-noir
    MICHE PISTARD 2.0 BLACK crankset remove_red_eye € 259,90
    MICHE PRIMATO ADVANCED crankset pedalier-fixie-miche-primato-advanced-argent
    MICHE PRIMATO ADVANCED crankset remove_red_eye € 201,66
    MICHE PISTARD 2.0 crankset pedalier-fixie-miche-pistard-20-argent
    MICHE PISTARD 2.0 crankset remove_red_eye € 259,90
    Darkside - 29 Track Crankset pedalier-fixie-singlespeed-darkside-29
    Darkside - 29 Track Crankset remove_red_eye € 399,00
    Freedom ThickSlick Sport band pneu-fixie-singlespeed-wtb-freedom-thickslick-sport-noir-700-28
    Freedom ThickSlick Sport band remove_red_eye € 29,99
    Continental Grand Prix 4 seasons band pneu-velo-de-route-continental-grand-prix-4-season-700-28
    Continental Grand Prix 4 seasons band remove_red_eye € 56,46
    BLB Black Mamba Buitenband pneu-fixie-singlespeed-blb-black-mamba-tringle-rigide-700-28
    BLB Black Mamba Buitenband remove_red_eye € 29,99
    Michelin Dynamic Sport band - blauw pneu-velo-ville-michelin-dynamic-sport-bleu-700-28-x-23c
    Michelin Dynamic Sport band - blauw remove_red_eye € 14,99
    Michelin Power All Season band pneu-velo-michelin-power-all-season-700-28
    Michelin Power All Season band remove_red_eye € 49,99
    Michelin Dynamic Sport band (wit) pneu-pour-velo-de-ville-michelin-dynamic-sport-blanc-700-28
    Michelin Dynamic Sport band (wit) remove_red_eye € 17,01
    Michelin Dynamic Sport band (zwart) pneu-velo-michelin-dynamic-sport-noir-700-28
    Michelin Dynamic Sport band (zwart) remove_red_eye € 14,99
    Michelin Dynamic Sport band (rood) pneu-ville-michelin-dynamic-sport-rouge-700-28-x-23c
    Michelin Dynamic Sport band (rood) remove_red_eye € 14,99
    Freedom ThickSlick Sport band pneu-fixie-singlespeed-wtb-freedom-thickslick-sport-noir-700-28
    Freedom ThickSlick Sport band remove_red_eye € 29,99
    Continental Grand Prix 4 seasons band pneu-velo-de-route-continental-grand-prix-4-season-700-28
    Continental Grand Prix 4 seasons band remove_red_eye € 56,46
    BLB Black Mamba Buitenband pneu-fixie-singlespeed-blb-black-mamba-tringle-rigide-700-28
    BLB Black Mamba Buitenband remove_red_eye € 29,99
    Michelin Dynamic Sport band - blauw pneu-velo-ville-michelin-dynamic-sport-bleu-700-28-x-23c
    Michelin Dynamic Sport band - blauw remove_red_eye € 14,99
    Michelin Power All Season band pneu-velo-michelin-power-all-season-700-28
    Michelin Power All Season band remove_red_eye € 49,99
    Michelin Dynamic Sport band (wit) pneu-pour-velo-de-ville-michelin-dynamic-sport-blanc-700-28
    Michelin Dynamic Sport band (wit) remove_red_eye € 17,01
    Michelin Dynamic Sport band (zwart) pneu-velo-michelin-dynamic-sport-noir-700-28
    Michelin Dynamic Sport band (zwart) remove_red_eye € 14,99
    Michelin Dynamic Sport band (rood) pneu-ville-michelin-dynamic-sport-rouge-700-28-x-23c
    Michelin Dynamic Sport band (rood) remove_red_eye € 14,99
    BLB Ahead stuurpen potence-blb-ahead
    BLB Ahead stuurpen remove_red_eye € 32,99
    CINELLI VAI stuurpen potence-cinelli-vai
    CINELLI VAI stuurpen remove_red_eye € 29,99
    BLB LITE CNC stuurpen potence-blb-lite-cnc
    BLB LITE CNC stuurpen remove_red_eye € 54,99
    Cinelli Ant stuurpen potence-cinelli-ant
    Cinelli Ant stuurpen remove_red_eye € 31,99
    BLB Oversized Stubby stuurpen potence-blb-ahead-oversize-stubby
    BLB Oversized Stubby stuurpen remove_red_eye € 29,99
    PAUL BOXCAR potence-paul-components-boxcar
    PAUL BOXCAR remove_red_eye € 169,99
    BLB NOTORIOUS Z3 wiel roue-a-batons-blb-notorious-z3
    BLB NOTORIOUS Z3 wiel remove_red_eye € 1.120,00
    MICHE PISTARD WR wielen roues-fixie-singlespeed-miche-pistard-20-argent
    MICHE PISTARD WR wielen remove_red_eye € 219,00
    Infiné Cycles B40 Silver wielen roues-fixie-singlespeed-beastybike-x-infine-cycles-b40-argent
    Infiné Cycles B40 Silver wielen remove_red_eye € 90,58
    Darkside - 60 Wheelset paire-de-roues-carbone-fixie-singlespeed-darkside-60
    Darkside - 60 Wheelset remove_red_eye € 999,00
    Infiné Cycles B40 Black wielen roues-fixie-singlespeed-beastybike-x-infine-cycles-b40-noir
    Infiné Cycles B40 Black wielen remove_red_eye € 150,58
    MICHE PISTARD WR wielen roues-fixie-singlespeed-miche-pistard-20-argent
    MICHE PISTARD WR wielen remove_red_eye € 219,00
    Infiné Cycles B40 Silver wielen roues-fixie-singlespeed-beastybike-x-infine-cycles-b40-argent
    Infiné Cycles B40 Silver wielen remove_red_eye € 90,58
    Darkside - 60 Wheelset paire-de-roues-carbone-fixie-singlespeed-darkside-60
    Darkside - 60 Wheelset remove_red_eye € 999,00
    Infiné Cycles B40 Black wielen roues-fixie-singlespeed-beastybike-x-infine-cycles-b40-noir
    Infiné Cycles B40 Black wielen remove_red_eye € 150,58
    BLB Notorious Zero diskwheel roue-lenticulaire-blb-notorious-zero
    BLB Notorious Zero diskwheel remove_red_eye € 1.510,00
    Brooks B17 zadel selle-brooks-b17
    Brooks B17 zadel remove_red_eye € 129,99
    • Verouderd leer
    BLB FLY zadel selle-blb-fly
    BLB FLY zadel remove_red_eye € 22,99
    Brooks Cambium C17 zadel selle-brooks-cambium-c17-special
    Brooks Cambium C17 zadel remove_red_eye € 130,99
    • Noir & Natural
    • Zwart / koperen frame
    BLB Mosquito Racer zadel selle-blb-mosquito-ultra-race
    BLB Mosquito Racer zadel remove_red_eye € 100,82
    BLB RAVEN zadel selle-blb-raven
    BLB RAVEN zadel remove_red_eye € 39,99
    Cinelli Scatto Cavaliere zadel selle-cinelli-scatto-cavaliere
    Cinelli Scatto Cavaliere zadel remove_red_eye € 58,00
    Cinelli Scatto Araldo zadel selle-cinelli-scatto-araldo
    Cinelli Scatto Araldo zadel remove_red_eye € 57,99
    BLB Mosquito zadel selle-blb-mosquito-race
    BLB Mosquito zadel remove_red_eye € 89,99
    BLB CONTOUR zadel selle-blb-contour
    BLB CONTOUR zadel remove_red_eye € 37,99
    Cinelli Caleido zadel selle-cinelli-caleido
    Cinelli Caleido zadel remove_red_eye € 59,99
    BLB Matt Black zadel selle-blb-matt-black
    BLB Matt Black zadel remove_red_eye € 39,99
    BLB Carbon Look zadel selle-blb-look-carbon
    BLB Carbon Look zadel remove_red_eye € 39,99
    Darkside - 250 Saddle carbon selle-darkside-250
    Darkside - 250 Saddle carbon remove_red_eye € 89,00
    ISM PR1.0 universeel fietszadel selle-ism-pr10-universal
    ISM PR1.0 universeel fietszadel remove_red_eye € 159,99
    ISM Adamo Island Reef Zadel selle-ism-adamo-island-reef
    ISM Adamo Island Reef Zadel remove_red_eye € 109,99
    BROOKS Cambium C13 zadel selle-brooks-cambium-c13
    BROOKS Cambium C13 zadel remove_red_eye € 169,99
    BLB Aero Carbon zadel selle-blb-aero-carbone
    BLB Aero Carbon zadel remove_red_eye € 118,99
    Cinelli Scatto C-Het Smile zadel selle-cinelli-scatto-c-smile
    Cinelli Scatto C-Het Smile zadel remove_red_eye € 59,99
    BLB Aero zadel selle-blb-aero
    BLB Aero zadel remove_red_eye € 59,99
    Vélo Orange Uno SP-248 Zadelpen tige-de-selle-dajia-cycleworks1b-uno-sp-248
    Vélo Orange Uno SP-248 Zadelpen remove_red_eye € 39,99
    Cinelli Vai zadelpen tige-de-selle-cinelli-vai
    Cinelli Vai zadelpen remove_red_eye € 24,97
    Cinelli Pillar zadelpen tige-de-selle-cinelli-pillar
    Cinelli Pillar zadelpen remove_red_eye € 23,02
    BLB Aero zadelpen tige-de-selle-blb-aero
    BLB Aero zadelpen remove_red_eye € 23,99
    BLB Notorious Carbon zadelpen tige-de-selle-blb-notorious-carbone
    BLB Notorious Carbon zadelpen remove_red_eye € 109,99
    BLB Track zadelpen tige-de-selle-blb-track
    BLB Track zadelpen remove_red_eye € 32,25
    Darkside - 20 Seat Post tige-de-selle-darkside-20
    Darkside - 20 Seat Post remove_red_eye € 89,00
  • Total
Contact the shop
close

Contact L'Hirondelle Paris Vaugirard [dupliqué] [dupliqué]

 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Of Reset password